Studenci - aktualności

Wydarzenia

AGH zaprasza studentów uczelni partnerskich konsorcjum UNVERSEH do udziału w letniej szkole nt. zasobów kosmicznych i górnictwa (Summer School on Space Resources and Mining). Wydarzenie odbędzie się w AGH w dniach 15–20 maja 2022 r.

Kurs dedykowany jest studentom zainteresowanym geologią Księżyca i Marsa, a także robotyką i zrównoważonym badaniem kosmosu. Uczestnicy będą m.in. analizować dane naukowe i techniczne przy użyciu różnego rodzaju oprogramowania i narzędzi. Współpraca w międzynarodowych zespołach, możliwość doskonalenia znajomości języków obcych czy praktyczny trening kompetencji miękkich to dodatkowe korzyści płynące z udziału w zajęciach.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zainteresowani studenci uczelni partnerskich muszą skontaktować się z koordynatorami projektu UNIVERSEH na uczelniach macierzystych.

Sylabus kursu

Zakwaterowanie