Studenci - aktualności

Targi Pracy AGH

Serdecznie zapraszamy studentów oraz absolwentów wszystkich uczelni na jesienną edycję Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się 7 listopada 2013 r. (czwartek).

Targi pracy to jeden ze sposobów poszukiwania pracy, praktyk lub zawodowego stażu, który stanowi niepowtarzalną okazję do bezpośredniej wymiany informacji i uwag pomiędzy poszukującymi pracy, a grupą pracodawców reprezentujących różne branże. Tego rodzaju konfrontacja umożliwia uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, procedurach i planach rekrutacyjnych oraz o wymaganiach stawianych potencjalnym pracownikom.

W programie m.in.:

• Udział 67 wystawców prowadzących rekrutację kadry zawodowej;
  • Oferty pracy, praktyk i staży;
  • Prezentacje firm i ich planów rekrutacyjnych;
  • Bezpłatny katalog targowy;
  • Oferty przedsiębiorstw, które nie mogły bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu (stoisko Centrum Karier AGH);
  • Konsultacje z doradcami zawodowymi, możliwość sprawdzenia dokumentów aplikacyjnych (stoisko Centrum Karier AGH);
  • Oferta studiów uzupełniających;
  • Oferta wymian zagranicznych;
  • Oferta Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Oferta wystawców

Godziny otwarcia: 10.00–16.00.
Adres: Al. Mickiewicza 30, Gmach Główny AGH (paw. A-0).

Szczegółowe informacje: www.ck.agh.edu.pl/targi