2 października 2015 r. ruszyła III edycja Programu GeoTalent, realizowanego przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG), skierowanego do studentów kierunków związanych z wydobyciem ropy i gazu.
Głównym celem Programu jest wyjście naprzeciw potrzebom edukacyjno-rozwojowym studentów i dotarcie do młodych talentów. W programie przewidziano szkolenia, wykłady oraz kontakty z profesjonalistami.
W III edycji ponownie przeprowadzony zostanie szereg działań poszerzających wiedzę i umiejętności praktyczne studentów. Jeszcze w tym roku odbędzie się 10 warsztatów specjalistycznych oraz Konkurs GeoTalent, w którym studenci mają szansę wykazać się wiedzą branżową, a tym samym zwiększyć swoje szanse na udział w Programie Praktyk Letnich.