Nowa wersja „Bazy ofert pracy i CV”

Centrum Karier AGH uruchomiło w ostatnich dniach marca br. nową wersję „Bazy ofert pracy i CV”. Platforma stanowi odpowiedź na bardzo duże zainteresowanie pracodawców studentami i absolwentami Akademii.

System umożliwia m.in. umieszczanie CV i ofert pracy w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) oraz nawiązanie bezpośredniego kontaktu pomiędzy pracodawcą a studentem/absolwentem, którego życiorys zawodowy umieszczony jest w bazie. Strona dostosowana jest także do wymagań urządzeń mobilnych i oferuje przejrzysty system prezentacji ofert.

Jako jedna z niewielu stron tego typu w polskich uczelniach baza dostępna jest także w języku angielskim, a przeglądanie ofert nie wymaga logowania. W ciągu kilku dni funkcjonowania systemu dodano do niego prawie sto ofert pracy, staży i praktyk oraz ponad sto CV studentów i absolwentów.

Autorem strony jest mgr inż. Bartłomiej Ślipek z Katedry Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej AGH

Nowa „Baza ofert pracy i CV” dostępna jest pod adresem: www.praca.ck.agh.edu.pl