Zdjęcie zbliżenia twarzy młodego mnężczyzny w okularach. W jednym ze szkieł odbija się napis "warning".

Pozwól sobie na błędy... w AGH!

Czasem jeden na pozór katastrofalny błąd może przynieść niespodziewany sukces! Błędy są częścią poszukiwań. Czekamy na Twoje. W AGH!

Uniwersytet to miejsce, gdzie powinno się eksperymentować, poznawać i doświadczać. Żeby robić to w pełni potrzebne są wasze odważne pomysły i nasze przyzwolenie na błędy. I właśnie tak jest w AGH – na równi z sukcesami cenimy porażki, bo bez nich nie możemy się rozwijać i iść dalej. Cenimy każdą inicjatywę studentów, akceptujemy najbardziej szalone idee, przełamujemy schematy – wszystko po to by wydobyć z was talent i pasję, które będą was prowadziły przez życie.

Spot „Istotny błąd” został zrealizowany w kategorii Branded Stories w ramach 9. edycji konkursu Papaya Young Creators. Film otrzymał nagrodę specjalną przyznaną przez ATM System, a także zwyciężył w kategorii najlepsza scenografia.

Reżyseria i scenariusz: Bartłomiej Jakubiak
Zdjęcia: Marcin Rostkowski