Zostań mentorem/mentorką w Programie Mentoringowym AGH

Kolorowa grafika informacyjna z nazwą projektu

Zostań mentorem/mentorką w Programie Mentoringowym AGH

Centrum Karier AGH poszukuje absolwentek/absolwentów AGH, którzy chcieliby zostać mentorkami/mentorami w pierwszej edycji Programu Mentoringowego AGH. Zgłoszenia można przesyłać do 19 listopada 2023 r.

Podczas spotkań, które umożliwi program, mentorki/mentorzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na rynku pracy ze studentkami/studentami (mentees) rozpoczynającymi karierę lub poszukującymi swojej ścieżki zawodowej.

Mentoring opiera się na relacji 1:1 mentora/mentorki i mentee (mistrz-uczeń). Na początku programu – w zależności od potrzeb mentee – każda para mentoringowa indywidualnie ustala cele, które chce wspólnie osiągnąć. Celem może być, choć nie musi, znalezienie pracy w danej branży.

Do programu mogą zgłosić się osoby, które ukończyły studia w AGH i posiadają minimum pięć lat doświadczenia zawodowego.

Formularz zgłoszeniowy dla mentorek i mentorów

Więcej informacji o programie