Poradnik Pierwszaka

Grafika w odcieniach fioletu i szarości z tytułem publikacji oraz dopiskiem "Podręczna instrukcja studiowania w AGH". Elementem grafiki są szkice budynku głównego.

Poradnik Pierwszaka

W październiku kilka tysięcy osób rozpocznie w AGH studia na pierwszym roku. Początki mogą być trudne i stresujące. Pomocną rękę wyciągnęła Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH, która przygotowała „Poradnik Pierwszaka”.

Co warto spakować do akademika? Jak radzić sobie na kampusie AGH i Miasteczku Studenckim AGH? Jak przejść przez pierwszą sesję bez większych problemów? Gdzie znaleźć pomoc na uczelni?

Doświadczeni koledzy i koleżanki zebrali niezbędne informacje i podpowiadają jak studiować i nie zwariować.

Plik pdf można pobrać tutaj.

Wszystkim osobom rozpoczynającym studia w AGH polecamy również kilka przydatnych stron:

Życzymy powodzenia!