Nowe Zarządzenie Rektora ws. dokumentacji przebiegu studiów oraz odnotowywania osiągnięć studentów w systemie USOS

Informujemy o opublikowaniu nowego Zarządzenia Rektora AGH ws. szczegółowych zasad dokumentacji przebiegu studiów oraz odnotowywania osiągnięć studentów w USOS.

Zarządzenie znajdzie się również w sekcji 'Akty prawne dotyczące przebiegu i organizacji studiów oraz nauki języków obcych i zajęć wychowania fizycznego'.

Do pobrania:

• Zarządzenie nr 9/2022 Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z dnia 8 lutego 2022 r. w sprawie szczegółowych zasad prowadzenia dokumentacji przebiegu studiów wyższych, w tym także w postaci elektronicznej, oraz odnotowywania osiągnięć studentów w Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów (USOS)