Skip to content ↓

e-Księga Absolwentów AGH

Absolwenci są dla uczelni ogromną wartością i dumą. Ich powiększające się z roku na rok grono cechuje, poza wiedzą i pasją, silne poczucie więzi, nabywane podczas studiów, a następnie pielęgnowane po uzyskaniu dyplomu. Ludzie związani z Akademią tworzą wspólnotę otwartą na wzajemną pomoc, współpracę oraz kontakty.

Czym jest e-Księga?

To elektroniczna platforma, dzięki której każdy absolwent AGH może pozostać w kontakcie ze swoją Alma Mater. e-Księga pozwoli pielęgnować więzi, które powstały w murach Akademii. Osoby zapisane otrzymają wiadomości mailowe z informacjami o AGH i ofertą skierowaną do absolwentów.

Rejestracja

Rejestracja odbywa się poprzez elektroniczną obiegówkę w systemie USOS w momencie ukończenia studiów w AGH lub przez formularz zapisów, dla absolwentów którzy ukończyli studia w poprzednich latach.

Do e-Księgi mogą dołączyć absolwenci wszystkich roczników, którzy:

  • w ramach studiów w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym uzyskali tytuł inżyniera, licencjata, magistra lub doktora
  • ukończyli studia podyplomowe

Profity

  • newsletter (dwa razy w roku) informujący o życiu Akademii, zaproszenia na bieżące wydarzenia,
  • dedykowane materiały – np. szkoleniowe, mentoringowe,
  • informacje o zjazdach wydziałowych, rajdach itp.

Zapraszamy do zapisów do e-Księgi Absolwentów AGH!

Administratorem twoich danych osobowych będzie Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych możesz się zapoznać na stronie głównej uczelni, w zakładce „Ochrona danych osobowych”.

Stopka