Skip to content ↓

Akcja #jestemzAGH

Jesteś absolwentem AGH i masz ciekawą pasję lub działalność? Wyraź to w formie zdjęcia, weź udział w akcji i pomóż budować różnorodną społeczność AGH.

Akcja #jestemzAGH to projekt w rękach społeczności, którą możesz współtworzyć i rozwijać. Twoje zdjęcie wraz z opisem ma szansę znaleźć się na stronie AGH oraz w oficjalnych mediach społecznościowych Akademii. Razem z nami pokaż, że za murami uczelni stoją ludzie pełni pasji. Niech Twoje doświadczenia staną się inspiracją dla innych. Wkrocz do akcji!

Zasady

Kto może wziąć udział w akcji?

Akcja dedykowana jest absolwentom AGH (I stopień, II stopień, III stopień, studia podyplomowe). Mogą w niej wziąć udział również osoby, które są absolwentami AGH i jednocześnie pracownikami Akademii.   

Termin

Akcja jest organizowana w trybie ciągłym. Jest możliwość wzięcia udziału w akcji wielokrotnie, przesyłając dowolną ilość zdjęć.

Jak wziąć udział w akcji?

1. Wykonaj fotografię, która przedstawi Twoją pasję lub pracę, którą wykonujesz. Zdjęcie powinno być dowolną formą autoportretu (selfie, selfie stick, statyw, samowyzwalacz, inne). Możesz zamieścić w swojej fotografii hasło w formie wizualnej #jestemzAGH (nie jest to obligatoryjne, liczy się Twoja inwencja!). Do tego celu możesz wykorzystać grafikę dostępną w załączniku. Grafikę można pobrać i wydrukować lub użyć jako element graficzny, już po zrobieniu zdjęcia.  
2. Stwórz opis do zdjęcia: imię, ukończony kierunek i wydział, miejsce wykonania zdjęcia oraz jaką pasją/pracą przedstawioną na zdjęciu się zajmujesz.
3. Prześlij zdjęcie wraz z opisem na adres absolwent(at)agh.edu.pl lub udostępnij je bezpośrednio ze swojego konta w serwisie Instagram z oznaczeniem #jestemzAGH.
4. Przesyłając zdjęcie na adres e-mail, w treści maila prześlij poniższe oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie dla celów Akcji #jestemzAGH i zezwalam na rozpowszechnianie przez Organizatora Akcji mojego wizerunku w formie fotografii analogowej i cyfrowej bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w celach reklamowych i promocyjnych, zgodnie z celem Akcji za pośrednictwem dowolnego medium. Jednocześnie oświadczam, że jestem autorem przesłanych zdjęć i wyrażam zgodę na ich wykorzystanie. Oświadczam, że przesłane zdjęcia nie są obciążone prawami osób trzecich i przysługują mi do nich osobiste i majątkowe prawa autorskie. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją AGH (administratora) o przetwarzaniu danych osobowych w ramach Akcji #jestemzAGH”.

Wyróżnienia

  • Najlepsze fotografie będą dostępne na stronie AGH w zakładce „absolwenci” oraz w mediach społecznościowych AGH (głównie: Instagram, Facebook).
  • Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione w kategorii „zdjęcie miesiąca”, a ich autorzy mogą spodziewać się upominków (możliwa wysyłka lub odbiór stacjonarny w AGH). Duża ilość „polubień” danego zdjęcia pomoże rozstrzygnąć zwycięzcę zdjęcia miesiąca.  

Stopka