19.02.2018

Podróże AGH – rusza zbiórka zdjęć studentów i pracowników AGH


Lloret de Mar, zdjęcie nadesłane przez Dominikę z WGGiIŚ

Podziel się swoim zdjęciem z podróży i stwórz z nami interaktywną mapę AGH on Tour.

Po sukcesie wakacyjnej akcji AGH on Tour postanowiliśmy przedłużyć ją na cały rok! W końcu nasi studenci i pracownicy podróżują również w trakcie roku akademickiego, uczestnicząc m.in. w konferencjach naukowych, wymianach zagranicznych czy międzynarodowych zawodach sportowych. Nasi reprezentanci odwiedzają najdalsze zakątki świata, dlatego interaktywną mapę AGH on Tour będziemy tworzyć przez cały rok!

Zasady uczestnictwa: 

  1. Zrób zdjęcie z podróży, które może, ale nie musi, nawiązywać do AGH (np. napis na piasku, śniegu, flaga, element ubioru – kreatywność będzie dodatkowym plusem).
  2. Wyślij zdjęcie wraz z krótkim opisem – imię, nazwisko autora, nazwa wydziału lub jednostki organizacyjnej oraz nazwa miejsca, w którym wykonano zdjęcie na adres: wakacje@agh.edu.pl lub za pośrednictwem mediów społecznościowych jako wiadomość prywatną do profilu AGH w Krakowie na Facebooku (facebook.com/AGH.Krakow), Instagramie (@agh.krakow) i Snapchacie (agh.krakow) z dopiskiem „AGH on Tour!”.
  3. Zdjęcie zostanie dodane do interaktywnej mapy stworzonej w Google Maps zamieszczonej na stronie www.podroze.agh.edu.pl.


Dzięki mapie na bieżąco będziemy mogli śledzić, w którym zakątku świata aktualnie znajdują się studenci i pracownicy AGH.

Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki zdjęć wraz z regulaminem oraz aktualny stan mapy można znaleźć na stronie podroze.agh.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnej mapy!

Regulamin akcji (plik pdf)