• Link do mapy serwisu
  • AGH Main Page

22.05.2017

Studenckie Forum Inżynierii Środowiska

Koło Naukowe Inżynierii Ochrony Powietrza zaprasza do udziału w Studenckim Forum Inżynierii Środowiska, które odbędzie się 22 maja 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Głównym celem wydarzenia jest poszerzenie współpracy środowiska studenckiego z przedstawicielami branży inżynierii i ochrony środowiska oraz popularyzacja wiedzy na temat istniejących problemów w środowisku, jak również możliwości ich rozwiązywania. Tegoroczna edycja będzie się skupiać głównie na zagadnieniach związanych z jakością i ochroną powietrza, czyli na temacie który w ostatnim czasie znalazł ogromne zainteresowanie wśród społeczeństwa. Wśród zaproszonych gości, znaleźli się przedstawiciele przedsiębiorstw projektowych, konsultingowych, doradczych oraz zajmujących się laboratoryjną analityką środowiska. W forum wezmą także udział goście specjalni reprezentujący instytucje państwowe zajmujące się ochroną środowiska.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów kierunku inżynieria środowiska oraz pokrewnych, nie tylko studentów Akademii Górniczo-Hutniczej ale i pozostałych uczelni wyższych.  Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem jakości  i ochrony powietrza.

Aby wziąć udział w forum należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Miejsce: Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

Kontakt: knopagh@gmail.com