Wydarzenia w AGH

Najważniejsze studenckie święto i jedna z największych imprez muzycznych w Krakowie? Juwenalia Krakoskie! W tym roku odbędą się w dniach 13–19 maja. W rozrzuconych po mieście kilku lokalizacjach studenci i studentki będą się bawić podczas wydarzeń muzycznych i sportowych.

Imprezy odbywać się będą w trzech strefach koncertowych – Plaża na terenie Miasteczka Studenckiego AGH, Żaczek (UJ) przy ulicy 3 Maja, Polibuda na terenie Kampusu Czyżyny PK – oraz w sportowej Strefie Zielone na terenie kampusu AWF, gdzie studenci i studentki będą rywalizować w konkurencjach sportowych.

W Juwenaliach Krakoskich uczestniczą: Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska i Akademia Wychowania Fizycznego.

Aktualizowany program, informacje o biletach oraz planowanych atrakcjach znajdują się na stronie wydarzenia oraz na funpage'u.