• Link do mapy serwisu
  • News
  • AGH Main Page

IEEE Women in Engineering

W dniach 7-9 września 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się konferencja 2017 IEEE Women in Engineering International Leadership Summit Krakow. Wydarzenie objęte jest patronatem Rektora AGH prof. Tadeusza Słomki.

W konferencji, która organizowana jest przez Polską Sekcję IEEE oraz Oddział Studencki IEEE AGH UST weźmie udział 200 kobiet z ponad 30 krajów.

IEEE Women in Engineering to jedna z największych międzynarodowych organizacji zajmująca się promowaniem kobiet inżynierów i naukowców oraz inspirowaniem kobiet technicznymi dziedzinami nauki jako kierunkami kariery zawodowej.

Program wydarzenia

Miejsce

Ceremonia otwarcia odbędzie się 7 września w Pałacu Wielopolskich (Kraków, Plac Wszystkich Świętych 3/4). Obrady w kolejnych dniach odbędą się w AGH (Kraków, al. Mickiewicza 30).

7-9 września 2017 r.

Polska Sekcja IEEE