• Link do mapy serwisu

fot. K. Kokosza, KSAF AGH

fot. M.Bernaś, KSAF AGH

fot. K. Kokosza, KSAF AGH

Zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. Przed Wami niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej kierunki, na których możecie studiować w AGH, spotkać się ze studentami i naukowcami, dowiedzieć się, czym się zajmują na co dzień w swojej pracy badawczej, a także zwiedzić najpiękniejszy kampus w Krakowie.

Dzień Otwarty AGH

Dzień Otwarty jak co roku będzie wielkim festiwalem, w który wpisują się m.in. spotkania ze studentami AGH i wykładowcami, pokazy i doświadczenia, wykłady, prezentacje, konkursy z nagrodami, koncerty oraz wiele innych atrakcji.

To jedyna okazja w roku, aby zobaczyć cały kampus AGH – począwszy od zabytkowego gmachu reprezentacyjnego, poprzez 16 wydziałów, aż po największe Miasteczko Studenckie w Polsce – i poczuć wyjątkową atmosferę studiowania w AGH!

Czekamy na Ciebie i Twoich przyjaciół – spotkajmy się w AGH!

Kiedy?

21 kwietnia 2017 r.

Gdzie?

Kampus AGH, al. Mickiewicza 30

Kampus AGH położony jest w centrum Krakowa, zaledwie 10 min od Rynku Głównego, w obrębie ulic: al. Mickiewicza, Reymonta, Buszka, Tokarskiego, Armii Krajowej, Gramatyka, Nawojki oraz Czarnowiejskiej.

Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany wkrótce!

Ewentualne pytania można kierować do Działu Nauczania AGH (Zespół ds. Promocji Kształcenia, tel. 12 617 20 03).