Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie pt. „Możliwości w Horyzoncie Europa i nowy portal EU Funding & Tenders Portal”, które odbędzie się w formule zdalnej 23 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00–13.30.

Osoby uczestniczące w spotkaniu zapoznają się z nową odsłoną portalu EU Funding & Tenders Portal, który dedykowany jest programom zarządzanym centralnie przez Komisje Europejską. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości dla jednostek naukowych i przemysłowych w Programie Ramowym Horyzont Europa. Wśród omawianych tematów znajdą się także granty indywidualne i granty realizowane w konsorcjach międzynarodowych. Rozmowa dotyczyć będzie również pytania, czy warto zostać ekspertem oceniającym wnioski w programie Horyzont Europa.

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspert KPK.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Obowiązuje rejestracja.