Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie „Dokumentacja konkursowa, a wniosek projektowy w Horyzoncie Europa”, które odbędzie się w formule zdalnej 24 kwietnia 2024 w godzinach 10.00–14.30.

Osoby uczestniczące w spotkaniu dowiedzą się, na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty należy przeczytać, przygotowując wniosek projektowy w części administracyjnej A (Application form Part A), a przede wszystkim w części merytorycznej B (Project proposal – Technical description Part B). Komisja Europejska wprowadziła zmiany na portalu EU Funding & Tenders Portal w związku z tym omówiona zostanie kwestia, gdzie teraz należy szukać dokumentacji konkursowej. Czy, przygotowując wniosek projektowy, można pominąć zagadnienia przekrojowe „Cross-cutting Priorities”?

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspertka KPK.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane zarejestrowanym osobom.

Obowiązuje rejestracja.