Program stażowy w Biurze Prasowym AGH

Akademia Górniczo-Hutnicza uruchamia program stażowy w Biurze Prasowym uczelni. Program skierowany jest do osób, które chcą poszerzyć wiedzę w zakresie public i media relations, współpracy z dziennikarzami, budowania wizerunku uczelni w mediach, tworzenia mediów społecznościowych, a także chcą poznać pracę Biura Prasowego.

W programie mogą wziąć udział studenci uczelni wyższych niezależnie od profilu. Oferowany staż jest płatny i obejmować będzie praktyki trwające do trzech miesięcy.

Szczegóły dotyczące wymiaru godzinowego ustalone będą indywidualnie z wybranymi kandydatami. Zgłoszenie, zawierające CV oraz list motywacyjny, należy przesyłać drogą mailową na adres bprasowe(at)agh.edu.pl do 26.04.2015 r. (prosimy o wpisanie w tytule Program stażowy).

W zgłoszeniu należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone będą z wybranymi kandydatami. Akademia Górniczo-Hutnicza zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami oraz prawo powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie wyboru stażysty jedynie wybranego kandydata. Informujemy również, iż program ma mieć charakter stały – planujemy współpracę z kilkoma stażystami w ciągu roku.