Nabór do Orkiestry Reprezentacyjnej AGH

Orkiestra Reprezentacyjna AGH, czyli zespół zrzeszający studentów i absolwentów AGH oraz innych krakowskich uczelni, jak co roku zachęca do udziału w jesiennej rekrutacji.

Jeśli potrafisz grać na instrumencie dętym, perkusyjnym lub na gitarze elektrycznej; jeżeli chcesz rozwijać swoje muzyczne zainteresowania i poznać wiele interesujących osób; jeżeli jesteś osobą otwartą i odpowiedzialną, to najwyższa pora żebyś zaczął przygotowywać się do przesłuchań.

ORAGH nie jest zwyczajną orkiestrą dętą – jej muzyczny profil to przede wszystkim utwory rozrywkowe, które sprawiają przyjemność zarówno słuchaczom, jak i wykonawcom. Oprócz uświetniania uroczystości uczelnianych, orkiestra koncertuje w klubach krakowskich i każdego roku wyjeżdża na festiwale krajowe i zagraniczne. Orkiestrowy grafik jest napięty, ale satysfakcja, którą zdobywa się dzięki przynależności do orkiestry, jest bezcenna, o czym może zaświadczyć każda z osób, która aktywnie gra lub grała w ORAGH.

Fragment koncertu z okazji Dnia Kobiet, 8 marca 2014 r.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/jgyj3LGphu0" frameborder="0" height="293" width="520"></iframe>

Koncert urodzinowy Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, 9 maja 2012 r.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/rw1sLfGwCTU" frameborder="0" height="293" width="520"></iframe>

Co trzeba zrobić, żeby grać z Orkiestrą?
Wystarczy napisać e-mail na adres: rekrutacja.oragh(at)gmail.com wraz z krótką charakterystyką swojej osoby, uwzględniającą przede wszystkim doświadczenia muzyczne, a potem stawić się w umówionym terminie na przesłuchanie – zaprezentować swoje umiejętności i opowiedzieć o sobie.

Tegoroczne przesłuchania odbędą się pod koniec października. Dokładny termin będzie ogłoszony na początku października na stronie internetowej ORAGH: www.oragh.agh.edu.pl oraz www.facebook.pl/oragh.

Nie czekaj, już dziś wyślij swoje zgłoszenie!

Serdecznie zapraszamy!