IV edycja Akademii Młodego Project Managera

Cechą coraz częściej pożądaną przez pracodawców jest umiejętność zarządzania projektami w sposób metodyczny, usystematyzowany oraz skuteczny. W procesie rekrutacji umiejętności miękkie są tak samo cenione, jak te świadczące o spełnianiu wymagań technicznych na dane stanowisko. Potencjalny pracownik jeszcze przed rozpoczęciem kariery zawodowej powinien więc we własnym zakresie nabyć kompetencje zarządcze.

Akademia Młodego Project Managera, organizowana przez BEST AGH Kraków, Grupę PM oraz Fundację dla AGH, to cykl profesjonalnych i bezpłatnych szkoleń z zakresu zarządzania projektami i związanych z tym umiejętnościami miękkimi, skierowany do studentów ostatnich lat studiów. Projekt rozpocznie się 17 października br. i odbędzie się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej. Rejestracja uczestników potrwa do 15 października br.

Pierwszy etap to wykłady, na których młodzi ludzie będą mogli poznać metody używane przez profesjonalistów i jednocześnie wykorzystać je w praktyce podczas udziału w konkursie „Mój projekt” organizowanym przez Grupę PM. Laureaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu, którym jest cykl warsztatów z zarządzania projektami, prowadzony wspólnie z firmami oraz specjalistami z Grupy PM. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Wykłady: inauguracyjny oraz uzupełniający odbędą się kolejno 17 oraz 24 października br. w auli Centrum Dydaktyki AGH (bud. U-2). Relacje będzie można śledzić na bieżąco na profilu www.facebook.com/Akademia.Mlodego.Project.Managera, a także na stronie BEST AGH .