Wydarzenia w AGH

W dniach 8–9 grudnia 2022 r. w AGH odbędą się uroczyste obchody „Barbórki”. Pracowników, studentów, absolwentów i wszystkich przyjaciół AGH do wspólnego świętowania zapraszają Rektor AGH prof. Jerzy Lis, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami prof. Marek Cała oraz przewodniczący Komitetu Dnia Górnika dr hab. inż. Marek Borowski, prof. AGH.

Główne uroczystości poprzedzi msza święta odprawiona 4 grudnia o godz. 18.00 w kolegiacie św. Anny.

Program obchodów

8 grudnia
8.30 – uroczyste otwarcie 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych (bud. A-0, aula AGH)
9.30 – obrady 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych wg odrębnego programu