20.04.2021

Za ekranem cichosza… Czyli jak słuchać, żeby studenci mówili – webinarium

Centrum e-Learningu AGH zaprasza na webinarium Za ekranem cichosza… Czyli jak słuchać, żeby studenci mówili. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00–11.00.

Pandemia zupełnie zmieniła sposób nauczania. Miejsce gwarnych sal wypełnionych studentami zajął ekran komputera. Zamiast twarzy często po drugiej stronie widać czarne okienka, a zamiast dyskusji słychać ciszę. W takich warunkach łatwo zadać sobie pytanie: Czy ktoś w ogóle mnie słucha?

Uczestnicy webinarium dowiedzą się, dlaczego studenci nie odzywają się podczas zajęć i jakie są najczęstsze błędy podczas słuchania, poznają procedurę interwencji w sytuacji milczącej grupy, nauczą się technik, które zachęcają do pogłębienia wypowiedzi, a także zadawania pytań w taki sposób, aby zwiększyć zaangażowanie odbiorców.

Udział w webinarium jest bezpłatny.
Obowiązuje rejestracja.