10.03.2021

XXIII Inżynierskie Targi Pracy

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków zaprasza na Inżynierskie Targi Pracy, które odbędą się online 10 marca 2021 r.

Celem wydarzenia jest wsparcie studentów w efektywnym szukaniu zatrudnienia spełniającego ich oczekiwania i dającego możliwość samorealizacji. Organizatorzy nie rezygnują z formuły bezpośredniego spotkania pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, w tym roku jednak kontakt będzie miał charakter zdalny.

W trakcie wydarzenia online każdy uczestnik będzie mógł zapisać się na indywidualną rozmowę z przedstawicielem firmy, która szczególnie go interesuje. Dodatkowo będą wydzielone strefy rozmów grupowych, w których przedstawiciele będą odpowiadać na zadane na czacie pytania (nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja). Targi zapewnią również możliwość profesjonalnej konsultacji CV, przesłania CV do potencjalnych pracodawców za pomocą bazy oraz udziału w webinarach, prowadzonych przez przedstawicieli firm biorących udział w wydarzeniu. Nie zabraknie informacji na temat ofert pracy, stażów zawodowych i praktyk prowadzonych przez wystawców – około 20 różnych firm.