15.10.2015

XIII Ognisko Integracyjne

Prorektor ds. Studenckich prof. Anna Siwik, Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych prof. Barbara Gąciarz, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych AGH serdecznie zapraszają pracowników oraz studentów na XIII Ognisko Integracyjne, które odbędzie się 15 października 2015 r.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30 w Ośrodku Szkoleniowo-Dydaktycznym WGGiOŚ w Miękini. Organizatorzy zapewnią bezpłatny transport oraz ciepły poczęstunek.

Program:

• uroczyste wręczenie stypendiów laureatom konkursu „STALe przełamując bariery” ufundowanych przez firmę ArcelorMittal;
  • koncert zespołu MORIBUNDA;
  • warsztaty i konkursy z nagrodami:
    - „MANUFAKTURA PAPIERU”,
    - „MIASTECZKO GŁUCHYCH”,
    - miniturniej integracyjnych gier planszowych;
  • spotkanie z Pełnomocnikami Rektorów ds. Osób Niepełnosprawnych;
  • wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy potwierdzić swoją obecność w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych AGH lub przesłać wiadomość na adres mailowy: bon@agh.edu.pl.