17.05.2021

XII edycja IAESTE CaseWeek

W dniach 17–28 maja 2021 r. w AGH odbędą się ogólnopolskie warsztaty inżynierskie IAESTE CaseWeek: Industry meets Academics 2021.

Projekt IAESTE CaseWeek to coroczny cykl warsztatów inżynierskich w formie case study, przeprowadzanych przez ekspertów z wiodących na rynku przedsiębiorstw. Organizatorzy umożliwiają studentom i przedstawicielom firm wspólną pracę nad przygotowanymi zadaniami, dzięki czemu studenci mają szansę zmierzyć się z realnymi problemami spotykanymi na co dzień w pracy zawodowej oraz zyskać wiele praktycznych umiejętności potrzebnych w przyszłości, a pracodawcy – poznać zachowania studentów w atmosferze pracy, wyłonić talenty i nawiązać współpracę z potencjalnymi kandydatami.

Organizacja warsztatów planowana jest w formie hybrydowej lub zdalnej.

Forma

hybrydowa lub online