Wyszukiwanie w bazie IEEE Xplore – szkolenie online w języku angielskim

Biblioteka Główna AGH zaprasza do udziału w szkoleniu online pt. „Techniques for Effective Searching in IEEE Xplore”. Spotkanie, które w języku angielskim poprowadzi Eszter Lukacs z IEEE, odbędzie się 20 listopada 2020 r. o godz. 11.00.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak znaleźć najczęściej cytowane lub pobierane prace w swojej dziedzinie, być na bieżąco z wynikami badań wiodących autorów z całego świata czy zapisywać i dzielić się wynikami swoich wyszukiwań, oraz utworzą osobiste konta służące m.in. do ustawiania powiadomień.

Baza IEEE Xplore, tworzona przez IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) oraz IET (Institution of Engineering and Technology), oferuje pełne teksty artykułów z czasopism (w tym ok. 230 tytułów bieżących IEEE i IET), materiałów konferencyjnych i norm z dziedziny informatyki, elektrotechniki, elektroniki oraz nauk pokrewnych.

Szczegóły oraz link do rejestracji