Webinarium „Społeczna odpowiedzialność uczelni po pandemii COVID-19”

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz uczelnie i organizacje należące do Grupy roboczej do spraw Społecznej Odpowiedzialności Uczelni zapraszają na webinarium, które odbędzie się 20 listopada 2020 r. w godz. 12.30–14.30 na platformie MS Teams.

Członkowie Grupy roboczej i zaproszeni goście – wśród nich dr hab. Joanna Kulczycka, prof. AGH, z Wydziału Zarządzania – przedstawią możliwe scenariusze rozwoju koncepcji społecznej odpowiedzialności uczelni w wyniku aktualnych doświadczeń związanych z zarządzaniem uczelnią w warunkach pandemii i zapewnienia efektywnej realizacji działań edukacyjnych i naukowych.

Webinarium będzie okazją do dyskusji nad dalszym projektowaniem misji polskich uczelni w odpowiedzi na bieżące oczekiwania społeczno-gospodarcze, ale również kierunków polityki publicznej w zakresie rozwoju szkolnictwa wyższego.

Szczegółowe informacje i rejestracja