14.10.2021

Webinar CeL: Taka praca nie ma sensu


Centrum e-Learningu AGH zaprasza na webinar pt. „Taka praca nie ma sensu”, który odbędzie się 14 października 2021 r. w godz. 12.00–13.00.

Agnieszka Chrząszcz z CeL AGH  porozmawia z Patrycją Musiał, autorką podcastu #Pracuj Mniej, o tym jak pracować mniej, ale lepiej i skuteczniej.

Patrycja Musiał pracowała jako dziennikarka, historyczka sztuki, kuratorka, prezeska, wykładała na Uniwersytecie Jagiellońskim, prowadziła własną firmę, własną fundację i spółkę w branży IT. Po 20 latach intensywnej pracy kryzys zawodowy sprawił, że postanowiła zdecydowanie zwolnić, a później uzupełnić umiejętności zarządcze o certyfikat coacha biznesowego.

Swoim doświadczeniem dzieli się na sesjach indywidualnych. Pomaga hamować, czyli pracować mniej, lub przyspieszać, czyli pracować lżej. Inspiruje się filozofią taoistyczną, zen oraz psychologią procesu. Bliskie jej sercu jest pojęcie wu-wei, czyli aktywnego nie-działania, i zdrowa prokrastynacja jako źródło kreatywności. Prowadzi warsztaty relaksacyjne w wykorzystaniem technik hipnorelaksu i jogi nidry.

Szczegółowe informacje i rejestracja