19.04.2022

Webinar CeL: Już jaskiniowcy rozumieli wartość pracy w grupie

Centrum e-Learningu AGH zaprasza na webinar pt. „Już jaskiniowcy rozumieli wartość pracy w grupie”, który odbędzie się 19 kwietnia 2022 r. w godz. 10.00–11.00. Spotkanie poprowadzą Kamila Gandecka i Magdalena Wierzańska.

Praca grupowa jest formą działania dydaktycznego. Stosuje się ją zarówno do krótkich zadań czasowych, jak i długoterminowych projektów. Znajduje zastosowanie podczas zajęć zdalnych oraz stacjonarnych. Jak wesprzeć dydaktyków i studentów, by była ona skuteczna?
Uczestnicy webinarium dowiedzą się jak, z perspektywy dydaktyka i studenta, bezpiecznie zaplanować proces pracy grupowej (stacjonarnie oraz online). Poznają konkretne narzędzia do angażowania i motywowania studentów (m.in.: diagram Ishikavy, drzewko decyzyjne). Wspólnie poszukają sposobów motywującego oceniania pracy indywidualnej oraz zespołu.