10.05.2022

Webinar CeL: 7 zasad dobrego feedbacku w dydaktyce

Centrum e-Learnignu AGH zaprasza na webinar pt. „7 zasad dobrego feedbacku w dydaktyce”, który odbędzie się 10 maja 2022 r. w godz. 10.00–11.00. Wydarzenie poprowadzi Wojciech Baran z CeL AGH.

Informacja zwrotna może być najbardziej newralgicznym punktem w procesie nauczania. Feedback w dydaktyce nie jest przede wszystkim narzędziem oceniania, ale taką odpowiedzią na pracę studenta, która pomoże mu pójść dalej. Nauczyciele mogą wzmacniać mocne strony, dawać spersonalizowane wskazówki, zadawać pytania, zaprosić studenta do iteracji własnego zadania, stawiać przed nim kolejne wyzwania etc.

Uczestnicy webinaru zastanowią się w jaki sposób feedback może budować w studentach samodzielność, motywować czy otwierać na dialog oraz jak informacja zwrotna może doskonalić sposób nauczania.