28.03.2019

Targi Pracy AGH - edycja wiosenna 2019

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów wszystkich uczelni na wiosenną edycję Targów Pracy AGH, które odbędą się 28 marca 2019 r. w godz. 10.00-16.00 w gmachu głównym AGH (al. Mickiewicza 30, bud. A-0).

Targi Pracy AGH są największym tego typu wydarzeniem w regionie. W wiosennej edycji weźmie udział 110 Wystawców reprezentujących czołowe branże sektora przemysłowo-gospodarczego.
Oferta targowa jest różnorodna (praktyki, staże, oferty pracy) adresowana do studentów, młodych absolwentów oraz absolwentów z dłuższym doświadczeniem zawodowym.

Uzupełnieniem wydarzenia będą prezentacje kilkunastu wystawców podczas których przedstawiciele firm przedstawią  specyfikę i warunki oferowanej pracy oraz udzielą szczegółowych odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Przy stoisku Centrum Karier możliwość konsultacji z doradcą zawodowym oraz sprawdzenia  CV w języku polskim i w angielskim.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie jest wymagana rejestracja.

Strona Targów Pracy AGH