10.05.2021

Szkolenie nt. własności intelektualnej dla doktorantów i studentów

Centrum Transferu Technologii AGH oraz spółka celowa INNOAGH zapraszają na bezpłatne, dedykowane studentom  i doktorantów AGH szkolenie pt. Co student, doktorant powinien wiedzieć o własności intelektualnej. Wydarzenie realizowane jest w ramach Akademii Przedsiębiorczości AGH.

Spotkanie ma na celu przybliżenie studentom i doktorantom zasad ochrony ich własnych wytworów intelektualnych, a także legalnego korzystania z cudzej twórczości przy przygotowywaniu pracy dyplomowej czy zaangażowania w projekty badawcze.

Szkolenie odbędzie się na platformie MS Teams w dwóch częściach:

• część I: 10 maja 2021 r., godz. 15.3017.00
  • część II: 13 maja 2021 r., godz. 15.3017.00

Ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy (link do formularza rejestracyjnego).

Aby lepiej dopasować szkolenie do indywidualnych potrzeb słuchaczy, uruchomiony jest formularz, poprzez który zbierane są pytania i wątpliwości związane z tematyką szkolenia oraz zgłoszenia sytuacji problemowych wartych poruszenia na szkoleniu. Pytania zostaną uporządkowane i przekazane prowadzącej szkolenie, która odpowie na nie podczas spotkania (link do formularza).

Plan szkolenia (plik pdf)