25.04.2022

Szkolenie CeL: Debata oksfordzka

Centrum e-Learnignu AGH organizuje szkolenie warsztatowe dotyczące debaty oxfordzkiej. Wydarzenie, które poprowadzi dr hab. Jowita Guja, prof. AGH z Wydziału Humanistycznego, odbędzie się stacjonarnie 25 kwietnia 2022 r. w godz. 8.30-14.30.

Debata oksfordzka to skuteczne narzędzie w pracy dydaktycznej gwarantujące pełne zaangażowanie studentów. Jest szczególnie użyteczne jako metoda aktywizacji grupy, w której przeważają osoby niechętnie zabierające głos z własnej inicjatywy. Sprawdza się także jako narzędzie w edukacji zdalnej, w sytuacji, w której przykucie uwagi studentów jest dodatkowo utrudnione.

Podczas szkolenia:

• poznasz zasady, przebieg i korzyści związane z zastosowaniem debaty oksfordzkiej;
  • zobaczysz, jak można zrealizować debatę online, zarówno synchronicznie, jak i asynchronicznie.

Szczegółowe informacje i zapisy