15.04.2019

Szkolenie ABB – Programowanie sieci konwolucyjnych CNN z wykorzystaniem struktury do Deep Learningu – TensorFlow

W ramach Akademii ABB 15 kwietnia 2019 r. odbędzie się szkolenie skierowane do studentów, którego tematem będzie Programowanie sieci konwolucyjnych CNN z wykorzystaniem struktury do Deep Learningu – TensorFlow.

W trakcie ponad 3 godzinnych warsztatów kursanci będą mogli poznać teoretyczne i praktyczne podstawy działania sieci konwolucyjnych CNN. Każdy kursant będzie miał do dyspozycji mini-komputer Raspberry PI 3B+, na którym uruchamiane będą zadania realizowane na zajęciach. Celem warsztatów będzie opracowanie modelu do rozpoznawania twarzy wszystkich kursantów.

Szkolenie odbędzie się w Korporacyjnym Centrum Badawczym ABB w Krakowie, ul. Starowiślna 13a w godzinach 15:00 – 19:00.

Strona rejestracji: www.abb.pl/akademia