10.03.2021

Szkolenia dotyczące dostępności stron www dla osób z niepełnosprawnościami

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH zaprasza do udziału w dwudniowym szkoleniu online dotyczącym dostosowywania stron internetowych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które odbędzie się w dwóch terminach: 24–25 marca oraz 13–14 kwietnia 2021 r.

Szkolenie, organizowane w ramach projektu „Akademia Dostępności – Wzmocnienie potencjału AGH w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami”, przeznaczone jest dla kadry dydaktycznej, administracji i obsługi, pracowników naukowo-technicznych i inżynieryjno-technicznych.

Zostaną podczas niego poruszone kwestie dobrych i złych praktyk związanych z dostępnością cyfrową na przykładach stron w domenie AGH i wiele innych aspektów związanych z użytkowaniem stron internetowych przez osoby z niepełnosprawnościami.

Szkolenie podzielone jest na dwa dni i będzie odbywać się godzinach 09.00–13.30, w dwóch terminach:

• 24–25 marca 2021 r.
  • 13–14 kwietnia 2021 r.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy prawidłowo i w terminie wypełnić dokumenty i dokonać zapisu.

Szczegółowe informacje na stronie BON