Studencki Festiwal Informatyczny w AGH

W dniach 21-23 marca 2019 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się 15 Studencki Festiwal Informatyczny. Na uczniów, studentów i wszystkich pasjonatów informatyki czekają liczne wykłady i warsztaty. Wydarzenie organizowane jest przez studentów dla studentów.

Jak co roku konferencja gościć będzie wybitne i znane w środowisku IT osobistości. To świetna okazja, aby skorzystać z doświadczenia mistrzów i wzbogacić własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów. Festiwal daje możliwość nawiązania ciekawych znajomości, poszerzenia horyzontów oraz wymiany informacji i poglądów z ludźmi dzielącymi podobne zainteresowania.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Aby wysłuchać wykładów, nie trzeba się rejestrować. Natomiast jeśli chodzi o warsztaty, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy wymagają zapisów, które ruszą na kilkanaście dni przed wydarzeniem.

Studencki Festiwal Informatyczny od pierwszej edycji organizują studenci z kół naukowych informatyki czterech krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego. Co roku wydarzenie jednoczy pochodzących z całej Polski profesjonalnych informatyków oraz miłośników tej dziedziny, którzy niekoniecznie mają okazję zajmować się nią zawodowo.

Miejsce

Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji (ul. Kawiory 21, bud. D-17)

21-23 marca 2019 r.

• Koło Naukowe BIT Akademii Górniczo-Hutniczej