09.05.2019

„Osiemnastka” ORAGH


fot. KSAF AGH

Orkiestra Reprezentacyjna AGH obchodzi w tym roku 18 urodziny. Z tej okazji zaprasza na urodzinowy koncert, który odbędzie się 9 maja 2019 r. o godz. 19.00 w Klubie STUDIO.

Muzycy gwarantują dużą dawkę dobrej muzyki oraz świetną zabawę.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka, z której całkowity dochód będzie przeznaczony na organizację tegorocznego wyjazdu ORAGH na Mistrzostwa Świata Orkiestr Dętych w Calgary.

Orkiestra Reprezentacyjna AGH została założona w 2001 r. Jej dźwiękowa paleta barw składa się z takich instrumentów jak: flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, waltornia, obój, fagot, tuba, instrumenty perkusyjne oraz gitara. Skład orkiestry regularnie się zmienia, przybywa nowych członków, a wielu absolwentów, mimo zakończenia studiów, kontynuuje muzyczną przygodę z ORAGH. Muzyków można usłyszeć podczas wszystkich najważniejszych uroczystości akademickich AGH, koncertów w krakowskich klubach studenckich czy na różnego rodzaju wydarzeniach nie tylko w Krakowie. W repertuarze orkiestry, którą dyryguje Karol Pyka, znajduje się m.in. muzyka rozrywkowa, filmowa, utwory marszowe oraz polskie przeboje w nowych aranżacjach.

Wstęp wolny

Miejsce: Klub STUDIO (Kraków, ul. Budryka 4)