Orkiestra Reprezentacyjna AGH zagra w Gwarku

Zapraszamy na koncert Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, który odbędzie się 20 listopada 2018 r. o godz. 19.00  w Klubie Studenckim Gwarek (ul. Reymonta 17).

W repertuarze znajdą się znane, rozrywkowe przeboje oraz kilka oryginalnie zaaranżowanych nowości. Dla wszystkich fanów dobrej zabawy i ORAGH będzie to z pewnością wyjątkowy wieczór.

Wstęp wolny

Orkiestra Reprezentacyjna AGH została założona w 2001 r. Jej dźwiękowa paleta barw składa się z takich instrumentów jak: flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, waltornia, obój, fagot, tuba, instrumenty perkusyjne oraz gitara. Skład orkiestry regularnie się zmienia, przybywa nowych członków, a wielu absolwentów, mimo zakończenia studiów, kontynuuje muzyczną przygodę z ORAGH. Muzyków można usłyszeć podczas wszystkich najważniejszych uroczystości akademickich AGH, koncertów w krakowskich klubach studenckich czy na różnego rodzaju wydarzeniach nie tylko w Krakowie. W repertuarze orkiestry, którą dyryguje Karol Pyka, znajduje się m.in. muzyka rozrywkowa, filmowa, utwory marszowe oraz polskie przeboje w nowych aranżacjach.