Open Eyes Economy Summit '18

Zapraszamy wszystkich pracowników AGH do bezpłatnego udziału w trzeciej edycji kongresu Open Eyes Economy Summit, który odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2018 r. w ICE Kraków.

Open Eyes Economy Summit koncentruje się na wartościach, ekonomii oraz społeczeństwie – zarówno w ujęciu regionalnym, jak i globalnym. Łączy wiedzę z dziedzin ekonomii, socjologii, ekologii oraz psychologii, stawiając w centrum uwagi człowieka i poddając rozważaniom jego rolę w społeczeństwie.

Formuła kongresu odzwierciedla jego filozofię – jest otwarta, żywa i dynamiczna. W trakcie wydarzenia odbywają się potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne i pogłębiające oraz sesje specjalne battle points. Można także odwiedzić meeting points – kameralne miejsca, w których każdy uczestnik Kongresu może zadać pytanie wybranemu prelegentowi.

Wśród prelegentów pojawią się największe nazwiska i autorytety z całego świata.
Akademię Górniczo-Hutniczą reprezentować będą:

• dr hab. inż. Ewa Adamiec – Prodziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, Katedra Ochrony Środowiska
  • prof. dr hab. Tadeusz Gadacz  – Wydział Humanistyczny, Katedra Kulturoznawstwa i Filozofii
  • prof. dr hab. Barbara Gąciarz – Dziekan Wydziału  Humanistycznego, Katedra Socjologii Gospodarki i Komunikacji Społecznej
  • dr hab. Joanna Kulczycka, prof. nadzw. – Wydział Zarządzania, Katedra Zarządzania w Energetyce

Ponadto swój udział w kongresie potwierdzili również m.in.:

• Alejandro Castro Pérez – Head  of Ikea Home Solar, Group Sustainability Innovation, IKEA
  • prof. Zhu Wenyi – główny architekt ZHU Wenyi Atelier, Uniwersytet Tsinghua, Pekin
  • Andrzej Korpak – dyrektor Opel Manufacturing Poland
  • Ladeja Godina-Kosir – Founder & Executive Director, Circular Change
  • Mikael Lemstrom – prezes zarządu Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.
  • Bertus Servaas – prezes zarządu VIVE Textile Recycling
  • Michael Kotow – współzałożyciel Urbanika Farms
  • Katarzyna Dulko-Gaszyna – dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju, IKEA Retail Polska

Zgłoszenia na kongres przyjmowane są pod adresem e-mail: natalia.szymanska@oees.pl do 14 listopada 2018 r. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz reprezentowaną jednostkę AGH. W odpowiedzi na zgłoszenie przesłany będzie kod rabatowy z instrukcją bezpłatnej rejestracji na kongres.

Wydarzenie współorganizowane jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Akademię Górniczo-Hutniczą. Gospodarzem jest Miasto Kraków, a partnerem głównym Województwo Małopolskie.