Ognisko integracyjne z BON AGH

Prorektor ds. Studenckich AGH prof. Anna Siwik, Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych prof. Barbara Gąciarz oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH zapraszają pracowników oraz studentów wraz z rodzinami i znajomymi do udziału w Ognisku Integracyjnym, które odbędzie się 14 czerwca 2018 r.

W programie przewidziano m.in.

• warsztaty „Wszystkimi Zmysłami” zaznajamiające z percepcją otoczenia przez osoby z niepełnosprawnościami,
  • zabawy integracyjne z nagrodami dla dzieci,
  • wspólne biesiadowanie przy ognisku i poczęstunek z grilla.

Wydarzenie organizowane jest w ramach XIX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30 w Ośrodku Szkoleniowo-Dydaktycznym Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska w Miękini koło Krzeszowic.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny transport (wspólny wyjazd sprzed bramy głównej AGH o godz. 15.30 oraz 15.40).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby potwierdzić swój udział należy wysłać wiadomość na adres e-mail bon@agh.edu.pl.