18.06.2021

Meet-up dydaktyczny: Nauka nigdy się nie kończy

Centrum e-Learningu AGH zaprasza dydaktyków akademickich pracujących w AGH do udziału w spotkaniu dyskusyjnym typu meet-up pt. Nauka nigdy się nie kończy, które odbędzie się 18 czerwca 2021 r. w godz. 9.30–11.00.

Jesteśmy świadkami bezprecedensowego sposobu realizacji procesu uczenia i nauczania. Z powodu pandemii COVID-19 ponad 1,5 miliarda uczniów i studentów na świecie nie mogło wziąć udziału w tradycyjnych zajęciach. Szkoły i uniwersytety przeniosły swoją działalność do rzeczywistości cyfrowej, bazując na istniejących oraz tworząc nowe otwarte zasoby edukacyjne.

Uczestnicy spotkania będą poszukiwać odpowiedzi na pytania związane z otwartymi zasobami i praktykami edukacyjnymi: Czy otwarta edukacja zmieni tradycyjny system? W jakim stopniu student będzie personalizować proces kształcenia? Czy stworzy własne ścieżki i szlaki edukacyjne? Czy i w jaki sposób będzie modelować swój rozwój/karierę zawodową? Jaką rolę będzie pełnić uniwersytet i jego pracownicy w otwartej edukacji?

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować.