15.06.2021

Małopolski Festiwal Innowacji 2021

„Innowacje to MY!” – pod takim hasłem odbędzie się w dniach 21–27 czerwca tegoroczny Małopolski Festiwal Innowacji. Zaplanowane warsztaty, spotkania oraz konferencja – wszystko w formule online – połączą przedstawicieli instytucji, firm i uczelni kształtujących biznesowy i naukowy charakter regionu oraz dadzą możliwość poznania nowych technologii i inspirujących wynalazków.

21 czerwca w godz. 10.00–15.00 odbędzie się konferencja Innowacje w Małopolsce. Przyszłość zależy od nas.

W programie znajdzie się m.in. panel poświęcony zielonej gospodarce, podczas którego wystąpi dr hab. Joanna Kulczycka, prof. AGH z Wydziału Zarządzania, ekspertka w dziedzinie circular economy. Prof. Kulczycka opowie o roli i ocenie ekoinnowacji w polityce UE i Polski oraz przedstawi dobre praktyki w tym zakresie.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja

Oprócz tego w ramach festiwalu przewidziano jak co roku warsztaty z cyklu „Przy kawie o innowacjach” (22 czerwca) i niemal 40 wydarzeń organizowanych przez 19 partnerów festiwalu. Całości dopełni wystawa małopolskich wynalazków, dostępna w formie online w postaci materiałów filmowych o najciekawszych innowacjach z regionu.

Głównym organizatorem Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Program Festiwalu i poszczególnych wydarzeń