28.10.2020

Laur Dydaktyka AGH – transmisja uroczystej gali

28 października 2020 r. poznamy zwycięzców organizowanego przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH konkursu Laur Dydaktyka AGH. Transmisję uroczystej gali, która odbędzie się w Klubie STUDIO, będzie można śledzić od godz. 18.00.

Laur Dydaktyka AGH przyznany będzie w każdej z sześciu kategorii: wykładowca, prowadzący ćwiczenia, promotor, opiekun koła, innowator i przyjaciel studenta.

Uczestnicy konkursu wypełniali ankietę aplikacyjną, w której odpowiadali m.in. na pytania dotyczące kształcenia jak też kategorii, w której startowali. Kapituła konkursowa oceniała przede wszystkim zaangażowanie dydaktyczne oraz działanie na rzecz rozwoju studentów. Na tej podstawie wybrano pięcioro finalistów w każdej kategorii, spośród których wyłonieni zostali zwycięzcy.

Transmisja dostępna będzie na stronach internetowych: