14.10.2020

Kopalnia Talentów AGH 2020 – finał w Klubie STUDIO

Pokazy akrobatyczne, iluzjonistyczne, taneczne oraz występy muzyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie zaprezentuje 10 finalistów konkursu Kopalnia Talentów AGH 2020. O tytuł „Gwiazdy AGH” powalczą 14 października 2020 r. o godz. 19.00 w Akademickim Centrum Kultury Klub STUDIO przy ul. Budryka 4.

Wśród tegorocznych uczestników talent show znaleźli się między innymi muzycy, akrobatka oraz magik. Podczas finału publiczność będzie mogła podziwiać spektakularny taniec na szarfach czy pokazy świetlne. Zwieńczeniem show będzie występ zwyciężczyń jego zeszłorocznej edycji – czterech studentek z zespołu Pan Tu Nie Stał.

Istnieje możliwość pobrania bezpłatnych biletów wstępu.

Liczba miejsc dla publiczności jest ograniczona, a w klubie obowiązują obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne.

Dostępna dla wszystkich zainteresowanych będzie natomiast transmisja live z wydarzenia na fanpage'u Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH na Facebooku.

Projekt Kopalnia Talentów autorstwa Samorządu Studentów AGH został uhonorowany w zeszłym roku nagrodą podczas VII Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”, w kategorii Kultura Studencka, organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.