Kongres impact mobility rEVolution'18

W dniach 12-13 września 2018 r. w Katowicach odbędzie się międzynarodowy kongres poświęcony przyszłości inteligentnej mobilności Impact mobility rEVolution’18. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się reprezentanci naszej uczelni: Prorektor ds. Współpracy AGH prof. Jerzy Lis oraz prof. Tadeusz Uhl z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki.

Swoimi doświadczeniami w dziedzinie inteligentnej mobilności podzielą się przedstawiciele rządu, władz samorządowych, świata nauki i przemysłu motoryzacyjnego, miejskich spółek transportowych, start-upów oraz firm zainteresowanych finansowaniem innowacji. Organizatorzy liczą także na obecność ekspertów i zespołów badawczych, kół naukowych, centrów transfery technologii oraz młodych naukowców działających w obszarze szeroko pojętej mobilności.

Wystąpienia i debaty ekspertów podczas Impact mobility rEVolution 2018 będą dotyczyć następujących wątków:

• mobilność w mieście,
  • e-mobilność i pojazdy elektryczne napędzane energią pochodzącą z ogniw paliwowych (FCEV),
  • transport towarowy i logistyka,
  • połączona i zautomatyzowana jazda (CAD),
  • finansowanie, inwestycje i projekty w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego,
  • nowe podejście do mobilności,
  • środowisko a przechowywanie i efektywne wykorzystanie energii.

Opis aktywności dedykowanych środowisku akademickiemu (plik pdf)

Dedykowany link do rejestracji

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach