21.06.2017

Konferencja o rozwoju elektromobilności


Centrum Energetyki zaprasza do udziału w I Konferencji „E-mobility – wyzwania dla energetyki, samorządu i transportu”, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca br. w Krakowie.

Moderatorem konferencji będzie prof. Wojciech Nowak, dyrektor Centrum Energetyki AGH. W spotkaniu wezmą udział m.in. specjaliści z AGH – prof. Zbigniew Hanzelka i prof. Tadeusz Uhl.

Konferencja stanowi platformę komunikacji i wymiany informacji w zakresie elektromobilności w Polsce. Jej celem jest promocja nowego kierunku biznesowego związanego z rozwojem elektromobilności w Polsce oraz ułatwienie współpracy instytucji i firm działających na tym polu. Podczas spotkania wypracowana zostanie strategia dalszego rozwoju tej branży w kraju. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa pojazdów elektrycznych.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli: rządu, samorządów, grup energetycznych, niezależnych dystrybutorów energii, klastrów energetycznych, uczelni technicznych i kół studenckich oraz spółek transportu zbiorowego, firm oferujących rozwiązania dla branży e-mobility, a także przedstawicieli producentów i sprzedawców pojazdów elektrycznych.

Rejestracja trwa do 19 czerwca 2017 r.

Szczegółowe informacje