Konferencja i Wystawa Electrical Power Quality and Utilisation (EPQU’20)

W dniach 14-15 września 2020 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się 12. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Electrical Power Quality and Utilisation (EPQU’20).

Tematyka konferencji obejmuje naukowe, techniczne, ekonomiczne i prawne problemy dotyczące jakości i efektywnego użytkowania energii elektrycznej w sieciach AC i DC. Rozważane będą problemy występujące zarówno po stronie energetyki zawodowej (operatorów sieci dystrybucyjnych i przesyłowych), jak i odbiorców: przemysłowych, komercyjnych i komunalnych.

Akademia Górniczo-Hutnicza

14-15 września 2020 r.

• Politechnika Łódzka, Instytut Elektroenergetyki
  • Akademia Górniczo-Hutnicza, Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
  • TAURON Dystrybucja SA
  • Electric Power Research Institute (EPRI) USA

przy współpracy z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej oraz ASTAT Sp. z o.o.

epqu2020@agh.edu.pl

WWW