01.10.2021

Juwenalia Krako(w)skie w jesiennej odsłonie

Tegoroczne Juwenalia Krako(w)skie zaplanowano w jesiennym terminie. Główne wydarzenia odbędą się od 30 września do 2 października w dwóch strefach: Studio i Kwadrat. Poprzedzi je „Bifor Juwenaliowy” (28 września), a zakończy piknik (3 października).

Koncerty, które miały się odbyć w Strefie Żaczek, zostały decyzją Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego przeniesione na maj 2022 r.

• Strefa Studio – koncerty: Transgresja, Lej mi pół i Nocny Kochanek

• Strefa Studio – koncert: Orkiestra Reprezentacyjna AGH

• Strefa Studio – koncerty: Sarius, Meek, Oh Why?, Guzior
  • Strefa Kwadrat – występy stand-up: Marcin Zbigniew Wojciech, Filip van der Brym, Mariusz Kałamaga

1 października

• Strefa Studio – koncerty: Maya Krav, PlanBe, Skytech, Tymek
  • Strefa Kwadrat – pokaz filmowy OFF-Camera

2 października

• Stref Studio – koncerty: Kaz Bałagane, Czeluść
  • Strefa Kwadrat – koncerty: Karolina Stanisławczyk, Wojtek Szumański, Euforia

3 października

• Strefa Kwadrat – Piknik, wystąpią: Asia Nawojska, Chłodno, Majka Jeżowska Band

Ponadto w Strefie Studio zaplanowano dodatkowe atrakcje, m.in. Wydział Gier i Zabaw z retro automatami do gier i grami planszowymi czy Silent Disco. Nie zabraknie także konkursów.

Organizatorzy szykują jeszcze inne niespodzianki, o których będą informować w najbliższych dniach.

Bilety