08.11.2018

Jesienna edycja Targów Pracy AGH 2018


Ponad 100 wystawców zaprezentuje się studentom i absolwentom krakowskich uczelni podczas jesiennej edycji Targów Pracy AGH, które odbędą 8 listopada 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Organizowane przez Centrum Karier AGH wydarzenie cieszy się szczególnym zainteresowaniem studentów, absolwentów oraz osób już pracujących i poszukujących zawodowych wyzwań. Podczas najbliższych targów plany zatrudnienia, praktyk i staży przedstawi imponująca liczba pracodawców, a szeroki przekrój branżowy zaproszonych firm ułatwi rozpoznanie obecnych oczekiwań i wymagań wobec kandydatów w różnych sektorach administracji, gospodarki i przemysłu.  

Targi to rzadka okazja do bezpośredniej wymiany informacji i rozmowy na tematy zawodowe na płaszczyźnie pracodawca – student. Dlatego warto, aby uczestnicy mieli ze sobą przygotowane CV, które można skonsultować przy stoisku Centrum Karier.

W trakcie wydarzenia odbędą się także prezentacje przedsiębiorstw mające na celu przedstawienie charakteru i specyfiki pracy w danym sektorze. 

  • Termin: 8 listopada 2018 r., godz. 10.00-17.00
  • Lokalizacja stoisk: budynek główny AGH (A-0) oraz łącznik bud. A-0/A-1
  • Prezentacje: aula AGH (bud A-0, I piętro) oraz sala nr 213 (bud. A-0, II piętro)
  • Wstęp: bezpłatny, bez rejestracji

Szczegółowe informacje: lista wystawców i ich oferta oraz harmonogram prezentacji