04.06.2021

IT Piknik – znajdź swoją ścieżkę kariery

Organizacja studencka EESTEC AGH Kraków przygotowała nowy projekt skierowany do studentów kierunków informatycznych i pokrewnych, a także osób rozważających zmianę obecnego stanowiska pracy – IT Piknik. Wydarzenie odbędzie się w formule online 4 czerwca 2021 r.

IT Piknik ma na celu pomoc studentom w poszukiwaniu stażu, pracy lub pomysłu na własną ścieżkę kariery poprzez wymianę informacji i doświadczeń z przedstawicielami firm IT.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł w swobodnej atmosferze porozmawiać z pracownikami branży IT, dowiedzieć się jak wygląda ich praca oraz poznać różne możliwości rozwoju i kariery. Podczas indywidualnych rozmów będzie można zebrać informacje na temat rekrutacji, stawianych wobec kandydatów wymagań oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Szczegółowe informacje: